Unique Flat On The Grand Place

  • 330 μ²
  • 3 υπνοδωμάτια
  • 3 μπάνια

Το Unique Flat On The Grand Place Βρυξέλλες με 3 υπνοδωμάτια απέχει μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από το Σιντριβάνι Jeanneke Pis και μπορεί να φιλοξενήσει έως 8 άτομα. Το διαμέρισμα 330 τ.μ. Βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, 500 μέτρα από τις Βασιλικές Στοές Saint-Hubert και 550 μέτρα από τον σταθμό του μετρό De Brouckere.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.

Το κατάλυμα διαθέτει βεράντα όπου οι επισκέπτες μπορούν να χαλαρώσουν.

Το Unique Flat On The Grand Place έχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα εξοπλισμένη παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο για την άνεσή σας.

Ο σιδηροδρομικός σταθμός Κεντρικός ς Βρυξελλών και Μουσείο Charlier απέχουν 10 λεπτά και 20 λεπτά με τα πόδια αντίστοιχα από το διαμέρισμα. Ένα από τα δημοφιλή αξιοθέατα της περιοχής είναι ΠαΛάτι Charles de Lorraine που βρίσκεται σε απόσταση 14 λεπτών με τα πόδια. Σεν-Ζακ-σιρ-Κουντεμπέρ βρίσκεται σε απόσταση 1 χλμ. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Bourse - Beurs βρίσκεται σε μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Unique Flat On The Grand Place Βρυξέλλες
Smartflats - Grand-Place I
Τιμή μόνο για κινητά

Smartflats - Grand-Place I

63 μ από το κατάλυμα
USD 260 USD 234
ανά νύχτα
Family Heritage Grand Place
Τιμή μόνο για κινητά

Family Heritage Grand Place

8.1
Πολύ καλό 57 σχόλια
69 μ από το κατάλυμα
USD 205 USD 185
ανά νύχτα
Scenic Studio In Historic Brussels
Τιμή μόνο για κινητά

Scenic Studio In Historic Brussels

105 μ από το κατάλυμα
USD 140 USD 126
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Βρυξέλλες Διεθνές Αεροδρόμιο Αεροδρόμιο
    16 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Central Station Brussels
    400 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Αποθήκευση αποσκευών

    Στην κουζίνα

    • Στεγνωτήρα

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Αναψυχή

    • Κήπος

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Ταράτσα
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Unique Flat On The Grand Place;
      Το Unique Flat On The Grand Place είναι στο κέντρο των Βρυξελλών, κοντά σε ΕκκΛησία Αγίου ΝικοΛάου.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Unique Flat On The Grand Place;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Unique Flat On The Grand Place περιλαμβάνουν Πλας Ρουαγιάλ, Γκραν Πλας καθώς και Πάρκο Parc de Bruxelles.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Unique Flat On The Grand Place;
      Η διαμονή στο το Unique Flat On The Grand Place κοστίζει 487€.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Chez Leon και Fin de Siècle και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Έχει Ίντερνετ στο αυτό το διαμέρισμα;
      Ναι, αυτό το διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το Unique Flat On The Grand Place;
      Το Unique Flat On The Grand Place είναι 330 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Βρυξέλλες Διεθνές Αεροδρόμιο Αεροδρόμιο
    16 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Central Station Brussels
    400 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Unique Flat On The Grand Place Βρυξέλλες

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο